Godzina Dostępności
GODZINY DOSTĘPNOŚCI to czas, w którym nauczyciele realizują konsultacje przeznaczone dla uczniów lub rodziców.
Zapraszamy.
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA | GODZINA DOSTĘPNOŚCI | ZMIANY |
Bartnik - Mazur Jolanta | środa: 16:30 - 17:30 | |
Błanik Sylwia | piątek: 14:50 - 15:50 | |
Bogusz Monika | wtorek: 16:30 - 17:30 | |
Bosak Bogdan | poniedziałek: 17:15 - 17:45 | |
Brożyna Błażej | środa: 18:05 - 19:05 |
|
Buszka Jacek | sobota: 08:00 - 09:00 (raz w miesiącu) | |
Bystricky - Siegmund Michalina | poniedziałek: 08:15 - 08:45 środa: 11:30 - 12:00 | |
Cebula Jolanta | czwartek: 18:00 - 19:00 | |
Chapuła- Pulit Małgorzata | czwartek: 16:15 - 17:15 | |
Chłodna Kasandra | środa: 16:25 - 17:25 | |
Chmielewska Małgorzata | środa: 15:35 - 16:05 czwartek: 15:35 - 16:05 | |
Chober Beata | środa: 08:00 - 09:00 | |
Chomicka Martyna | poniedziałek: 18:05 - 19:05 | |
Cisek Adam | poniedziałek: 16:30 - 17:00 piątek: 15:40 - 16:10 | |
Czarnowska Jagoda | poniedziałek: 06:40 - 07:10 wtorek: 06:40 - 07:10 | |
Długosz Bożena | czwartek: 17:00 - 18:00 | |
Druch Ewa | poniedziałek: 18:00 - 19:00 | |
Dźwięga Iwona | piątek: 14:50 - 15:50 | |
Foltys Katarzyna | czwartek: 17:15 - 18:15 (co drugi tydzień) | |
Gorzawska Agnieszka | wtorek: 17:20 - 17:50 czwartek: 06:30 - 07:00 | |
Grzegorzyca Bartosz | poniedziałek: 17:00 - 18:00 | |
Hajdecka Barbara | piątek: 14:50 - 15:50 | |
Herrmann Witold | wtorek: 18:05 - 18:35 środa: 18:05 - 18:35 | |
Hołownia Monika | czwartek: 07:00 - 08:00 | |
Huk Mateusz | poniedziałek: 17:20 - 18:20 (co drugi tydzień) | |
Karwot Magdalena | poniedziałek: 15:40 - 16:40 |
|
Kobylanka Juliusz | poniedziałek: 18:55 - 19:55 | |
Koj Małgorzata | wtorek: 06:40 - 07:10 czwartek: 08:15 - 08:45 | |
Krosny - Dudkiewicz Anna | czwartek: 14:50 - 15:50 | |
Krusberska Sylwia | poniedziałek: 07:00 - 08:00 (co drugi tydzień) | |
Kuźnik Beata | poniedziałek: 17:00 - 18:00 |
|
Lejta Damian | czwartek: 15:30 - 16:30 | |
Lubowiecki Dawid | poniedziałek: 16:30 - 17:00 czwartek: 16:30 - 17:00 | |
Maligłówka Jarosław | piątek: 15:35 - 16:35 | |
Marciak Grzegorz | czwartek: 06:30 - 07:00 piątek: 14:00 - 14:30 | |
Niedobecka Agnieszka | środa: 17:00 - 18:00 | |
Nocuń Marzena | czwartek: 18:05 - 19:05 | |
Olszewska Beata | poniedziałek: 07:00 - 08.00 | |
Paczyńska Edyta | wtorek: 18:30 - 19:30 (ostatni wtorek miesiąca) | |
Pajor Justyna | piątek: 14:45 - 15:45 | |
Pala Piotr | czwartek: 06:40 - 07:10 piątek: 06:40 - 07:10 | |
Papiernik Piotr | poniedziałek: 07:45 - 08:45 | |
Piątek Katarzyna | wtorek: 17:15 - 17:45 piątek: 07:30 - 08:00 |
|
Pichnar Grzegorz | poniedziałek: 14:00 - 14:30 oraz 18:05 - 18:35 | |
Podedworny Tomasz | poniedziałek: 15:35 - 16:35 | |
Popek Danuta | czwartek: 15:35 - 16:35 | |
Rojek Adam | poniedziałek: 07:30 - 08:00 piątek: 07:30 - 08:00 |
|
Rudnicka Daria | środa: 09:00 - 09:30 piątek: 14:45 - 15:15 | |
Sieńkowska Adriana | wtorek: 15:35 - 16:05 środa: 16:25 - 16:55 |
|
Skupiński Artur | czwartek: 06:30 - 07:30 | |
Sobik Danuta | poniedziałek: 06:40 - 07:10 | |
Szestak Katarzyna | środa: 18:05 - 19:05 |
|
Szulc Stanisława | wtorek: 06:40 - 07:10 | |
Szwamberg Agnieszka | poniedziałek: 14:50 - 15:20 czwartek: 18:10 - 18:40 |
|
Timler Dorota | piątek: 14:45 - 15:45 | |
Tkacz-Biskupek Bożena | czwartek: 17:15 - 18:15 | |
Tomm - Koprowska Beata | poniedziałek: 17:15 - 17:45 czwartek: 17:15 - 17:45 | |
Tumula Joanna | piątek: 14:50 - 15:50 | |
Urbańczyk-Maziarek Barbara | wtorek: 16:25 - 17:25 | ZAMIANA na 06.05.2024 (08:30- 09:30) |
Wądołowski Arkadiusz | poniedziałek: 16:30 - 17:30 |
|
Wieczorek Renata | wtorek: 17:00 - 18:00 | |
Wiraszka Szymon | piątek: 14:50 - 15:50 | |
Wojtas Iwona | środa: 07:00 - 08:00 | |
Wronka Katarzyna | wtorek: 16:25 - 16:55 środa: 08:15 - 08:45 | |
Wyrozumski Bartłomiej | środa: 06:40 - 07:10 piątek: 06:40- 07:10 | |
Ziaja - Kawka Maria | poniedziałek: 15:35 - 16:05 środa: 17:15 - 17:45 |
|
Zielonka Krzysztof | środa: 09:35 - 10:35 | |
Zięba Renata | czwartek: 16:30 - 17:30 | |
Żydek Iwona | poniedziałek: 11:30 - 12:00 czwartek: 18:05 - 18:35 |